Firma MOTOTRADING spol. s r. o. vznikla v roce 1991 jako ryze česká společnost. Od počátku je našim hlavním předmětem podnikání v oblasti výroby jízdních kol, jejich prodeje, prodeje cyklopříslušenství  včetně servisu. Za dobu svého působení jsme prodali již více než 5.000.000 jízdních kol našich zavedených značek.

V nabídce máme všechny typy kol od silničních přes horská, trekkingová, krosová až po dětská kola, odrážedla a koloběžky. Je samozřejmostí, že máme v nabídce dnes i velmi populární elektrokolal.

Jsme také pokračovatelem tradice a výrobcem  českých kol VELAMOS, LIBERTA, dále  X-Race  a  FAV Bike, která můžete zakoupit  v síti našich prodejen a na webu www.prodejnakol.eu.
Od svého založení společnost neustále rozvíjí vývoj a zlepšování kvality svých výrobků včetně zavádění nových trendů v oblasti jízdních kol do svého sortimentu
.

Výroba

Naše společnost je jedním z největších výrobců cyklokomponentů v České republice. Produkce blatníků, řídítek, sedlovek, ráfků
a dalších výrobků v rozměrech dle potřeb zákazníků je zaměřena na evropské trhy. Dodáváme výrobcům v České republice, Itálii, Polsku, Slovensku, Maďarsku a dalších zemích.

Všechny produkty vyrábíme ze silného ocelového materiálu s práškovým lakováním. Kromě barvy specifikované zákazníkem jsme schopni zajistit i chromování, zinkování nebo saténování. Dodávky zajišťujeme vlastní dopravou.

Prohlédněte si fotogalerii z naší výroby...

  

 

esperia bikes logo primary

liberta

fav logo

logo torpado

dino bikes

mbm

legnano

x race

velamos 190x175

vice